PERA DENTAL

Pera Dental 1980 yılında dental sarf malzemeleri üretimi amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sektörün en kaliteli ürünlerini üretmeyi hedeflemiştir. Ve bugün; üreten, üretime katkıda bulunan, geliştiren, sağlık sektörüne çözümler sunan uluslararası kalite standartlarındaki profesyonel çizgisiyle, çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Dental ve medikal sektörde 40 yılı aşan tecrübesi ve deneyimi ile Pera Dental, yurt içindeki başarılı ivmesini dünya pazarına da taşımıştır. Uzakdoğu'dan Avrupa'ya kadar pek çok ülkeye, üretimini yaptığı ürünlerin ihracatını yapmaktadır.

İlk günden bugüne misyonumuz; güven, kalite ve müşteri memnuniyetine dayalı global iş ilişkilerimizi artırmak ve ürün kalitemizi her geçen gün daha da geliştirmektir.

İkinci nesil olarak vizyonumuz; birinci sınıf ürün kalitemizi bütün dünyaya tanıtarak, ürünlerimizi dünyanın her noktasında hizmete sunmaktır.

Pera Dental olarak, stratejik işbirliği yaptığımız tüm iş ortaklarımızla çalışmaktan memnuniyet duymaktayız. Oluşturduğumuz bu güçlü takımın kendi alanındaki liderliğini sürdüreceğine ve daha da büyüyeceğine güvenimiz tamdır. Bu güven sayesinde Türkiye ve uluslararası pazarda yüksek katma değerli çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Pera Dental
Pera Dental
Pera Dental
Pera Dental
Pera Dental
Pera Dental